Čím dál více lidí propadá jedné adrenalinové činnosti. Možná, že by se dala nazvat i sportem. Je to řízení motocyklu. Je jistě jasné, že řidič motorky je nepoměrně více ohrožen nežli například řidič terénního automobilu. Proto musí být jeho stroj v naprostém pořádku, aby se na něj mohl plně spolehnout. Jednou ze součástí, která je velmi namáhaná, a proto by ji měl majitel kontrolovat častěji, je řetěz na motorku. Výrobou těchto nezbytných součástí se zabývá mnoho světových firem. Ne všechny se ale také mohou pochlubit tím, že mají světové jméno.

retěz

Pokud budete hledat řetěz podle rozměru, pak jsou k dispozici velikosti

Vybírat můžete také podle modelu vašeho motocyklu. V tomto případě je výběr zjednodušený tím, že se právě podle modelu snadno určí délka.

motocros

Chce to něco originálního

Každý zkušený výrobce, kterému na jeho zákaznících záleží, ví, že motocykl je většinou pro každého majitele srdeční záležitost. Proto se mu snaží vyjít všemožně vstříc a nějakým zajímavým způsobem ozvláštnit právě ten jeho stroj. V tomto případě si můžete originálním způsobem vylepšit motorku instalováním barevného řetězu. V nabídce je stříbrný, zlatý, oranžový, zelený, modrý a červený. Zmíněná firma RK Chain je dodavatelem těchto součástek pro účastníky Moto GP. Vyvinula tudíž speciální řetěz pro okruhové závody. V limitovaném počtu je k dispozici i pro běžného uživatele.

8.7.2018