Babičky a dědové, kteří mají hlídat své vnouče na delší dobu, jsou někdy zoufalí z toho, jaký program pro něj přichystat, aby se nenudilo. Ze svých dlouholetých zkušeností totiž vědí, že nudící se dítě je potencionální nebezpečí. A nejen pro své okolí, ale také pro sebe. Někdy až zůstává rozum stát, co všechno dovedou děti vymyslet a čím si dokáží ublížit.

park

Je tedy zapotřebí vymyslet něco, s čím by byli spokojeni všichni. Nedaleko od Prahy je místo, kde vás zbaví těchto starostí. Desítky her a atrakcí, které jsou tu připraveny, nenechají vašeho svěřence rozhodně chladným. A kdo ví, třeba se k němu nakonec přidáte i vy. Některé zábavy jsou totiž určeny pro děti od dvou až do devadesáti devíti let. Pokud se do této věkové kategorie vejdete, tak chutě do toho.

Radost za každého počasí

Místo, kde stojí dětský zábavní park, je tím pravým. Jsou tu připraveni nejen na super aktivní děti, ale také na všechny rozmary počasí. Pokud bude pršet, pak rozhodně nemusíte za dětmi pobíhat s deštníky a ani je ládovat do neforemných pláštěnek. Většina atrakcí je pod střechou, tudíž na nich mohou děti skotačit suchou nohou. A ani horko vás nebude obtěžovat. Až se vám bude zdát, že je čas se trochu ochladit, stačí navštívit relaxační zavlažovací zónu.

děti

Tak až vám začne docházet dech, svěřte děti animátorům, sami si přijďte odpočinout do závětří a dejte si něco osvěžujícího.

13.3.2018